Hledat
Obsah

Nabízíme poutavé programy pro všechny stupně škol.

Brožura edukativních pořadů

 

Loňská sezóna byla tak trochu nazadrmo. Připravili jsme to nejlepší, co v nás bylo a nakonec z naší edukativní sezóny skoro nic nebylo. Poslední workshop pro nejmenší jsme hráli v den, kdy bylo oznámeno, že se zavírají školy i školky. Zrušili jsme

vyprodané koncerty a zamkli jsme sál. To bylo smutné loučení. Hlavně proto, že nikdo nevěděl, na jak dlouho se vlastně loučíme. Nedávno jsem někde četla, že je dobré neznat svou budoucnost. Neptat se po ní a nepátrat po tom, co nás čeká.

To, že ji neznáme, nám totiž umožňuje žít v naději, že všechno bude zase dobré. A je to právě naděje, která nás každé ráno donutí vstát z postele a pustit se do dalšího dne. I my máme naději. Velkou. Že tato sezóna proběhne tak, jak jsme ji naplánovali. Že zas rozsvítíme světla v sále a s nimi i tisíce dětských očí.

Nachystali jsme pro vás všechno, co máte rádi a ještě něco navíc. Rozhodli jsme se snížit počet dětí na koncertech a zařadit nový program pro menší skupiny dětí. Jmenuje se Prahou za Mozartem. A je to vlastně procházka na čerstvém vzduchu po místech, kudy v Praze chodil Wolfgang Amadeus Mozart. Nebude chybět zajímavý výklad našich průvodkyní a hudba bude všudypřítomná.

A já si letos v edukativní sezóně plním svůj malý sen. Úplně novou Českou mši vánoční. Věřím, že letos nejpozději na Vánoce vyjde šťastná hvězda, která odstartuje lepší časy pro nás pro všechny.

Krásný, šťastný a zdravý školní rok 2020/2021

Eva Kolková
koordinátorka koncertní řady FOK pro NOVÉ GENERACE

 

Program 2020/2021


OBJEDNÁVKY POŘADŮ

Pořady objednávejte do konce září 2020 na emailové adrese e.kolkova@fok.cz

Po uzávěrce vám pošleme termín vašich koncertů k odsouhlasení. Jakmile objednávku potvrdíte, stává se závaznou.

Objednávky zaslané v průběhu roku se pokusíme vyřídit dle aktuálních možností.

Cena vstupenek: 100 Kč

Pedagogický doprovod zdarma.

Změna programu vyhrazena.

 

PARTNERSKÝ PROGRAM

Našimi partnerskými organizacemi jsou
SOFIE – mateřská a základní škola
Gymnázium Mnichovo Hradiště

 

Staňte se i vy naší partnerskou školou. Vypracujeme vám individuální plán hudební edukace na celý školní rok, který bude zahrnovat i řadu bonusů. Besedy s našimi umělci, účast na zkouškách orchestru, setkání s našimi hudebníky, soutěže o vstupenky na koncerty a mnoho dalšího.

 

Další informace

MgA. Eva Kolková 
mobil: 602 595 781 
telefon: 224 800 286
email: e.kolkova@fok.cz

Kostel sv. Šimona a Judy

Dušní ul., 110 00 Praha 1