Obsah

Co je Klub přátel

Klub přátel FOK sdružuje návštěvníky našich koncertů, kteří nám fandí, zajímají se o dění v orchestru a rozhodli se vyjádřit nám své sympatie a podporu. Díky členství mají exkluzivní možnost nahlédnout do zákulisí orchestru, organizace koncertů a tvorby dramaturgie. Ze své podstaty klub také napomáhá k šíření dobrého jména orchestru a získávání nových posluchačů, což je pro nás neméně cenné.

Proč se stát členem

Členství v Klubu přátel FOK nabízí jedinečnou příležitost, jak podpořit poslání orchestru a zároveň využít řady exkluzivních výhod. Mezi tyto výhody patří například setkání Klubu přátel se členy orchestru, slavnostní přípitek před vybraným koncertem, přednostní nabídka VIP setkání s umělci nebo veřejné generální zkoušky zdarma.

Nabídku výhod a programu průběžně aktualizujeme.

Jak se stát členem

Chcete-li se stát členem klubu přátel FOK nebo členství zakoupit jako dar někomu z blízkých, kontaktujte nás prosím na emailu klub@fok.cz, nebo nám rovnou zašlete přihlášku.

Členy Klubu přátel FOK se mohou stát jednotlivci, páry, rodiny i firmy. Základní členství vzniká na základě daru od 1800,- Kč ročně (pár 2500,- Kč). Členství v Klubu vznikne dnem vystavení karty člena Klubu a trvá 1 rok (365 dní). Do Klubu přátel se můžete přihlásit v průběhu celého roku.

O dalších formách členství Vás rádi budeme informovat individuálně.

Přihláška

Kontakt:
Mgr. Kateřina Riethofová, e-mail: klub@fok.cz, tel.: 222 002 432, 602 311 469