Obsah

Dárkový poukaz

Chcete udělat radost svým blízkým vstupenkou na koncert FOK a bojíte se, že nevyberete ten správný? Obdarujte je naším dárkovým poukazem! 

Dárkový poukaz 300 Kč Platný 1 rok od data nákupu
Dárkový poukaz 500 Kč Platný 1 rok od data nákupu
Dárkový poukaz 900 Kč Platný 1 rok od data nákupu
Dárkový poukaz 1 200 Kč Platný 1 rok od data nákupu

Elektronická podoba dárkového poukazu

 

Fyzická podoba dárkového poukazu

Dárkový poukaz ve fyzické podobě nelze zakoupit online ale pouze v pokladně Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK v Obecním domě.

 

Jak zakoupit dárkový poukaz

Dárkové poukazy jsou nabízeny v nominálních hodnotách 300, 500, 900 a 1 200,- Kč. Zakoupit je můžete v předprodejní pokladně Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK (platba hotově/kartou) nebo on-line (platba kartou).

Na nákup Dárkového poukazu nelze uplatnit žádnou slevu. Zakoupené Dárkové poukazy nevyměňujeme, ani nebereme zpět.

Dárkové poukazy nabízíme i pro firemní klientelu (firmy je pak mohou využít např. jako bonus pro vlastní zaměstnance, dárek pro obchodní partnery, výhry v různých soutěžích apod.). V tomto případě nás prosím kontaktujte na pokladna@fok.cz

Podmínky uplatnění

Dárkové poukazy lze použít k nákupu vstupenek v pokladně Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK v Obecním domě nebo on-line na www.fok.cz. Dárkové poukazy nelze uplatnit na ostatních prodejních místech.

Dárkový poukaz lze uplatnit pouze jednorázově k zaplacení vstupenek. Jestliže je hodnota vstupenek vyšší než hodnota dárkového poukazu, rozdílnou hodnotu je nutné doplatit v hotovosti nebo kartou. Pokud je hodnota nákupu nižší než hodnota dárkového poukazu, nevyužitá částka propadá. Dárkový poukaz není směnitelný za peníze. Po uplynutí doby platnosti propadá bez náhrady.

Platnost dárkového poukazu je 1 rok. Platnost není možno prodloužit. Po jejím uplynutí poukaz nelze uplatnit a bez náhrady propadá.

Dárkový poukaz není směnitelný za peníze. Padělání Dárkových poukazů je trestné dle platných zákonů ČR.