Hledat
Obsah

ŠÉFDIRIGENTI FOK

22. 4. 2020 v 18:15
hosté: Petr Altrichter, Tomáš Brauner
​hudba: Hana Müllerová, Hedvika Mousa Bacha

BONUS – ZVEŘEJNĚNÁ NAHRÁVKA FOK Wolfgang Amadeus Mozart: Sinfonie concertante

 

KONCERTNÍ MISTŘI​

29. 4. 2020 v 18:15
hosté: Liběna Séquardtová, Roman Patočka​
​hudba: Roman Patočka​

 

BONUS – ZVEŘEJNĚNÁ NAHRÁVKA FOK Antonio Salieri: Koncert pro flétnu, hoboj a orchestr C dur

 

SKLADATELÉ

6. 5. 2020 v 18:15
hosté: Sylvie Bodorová, Petr Wajsar​
​hudba: Daniela Valtová Kosinová

BONUS – ZVEŘEJNĚNÁ NAHRÁVKA FOK Sylvie Bodorová: Symfonie č. 1 „Con le campane“

 

ORCHESTR Z DOMOVA

13. 5. 2020 v 18:15
hosté: Petra Malíšková, Tomáš Duda, Tomáš Kirschner, Vlastimil Mareš
hudba: Eve Quartet

BONUS – ZVEŘEJNĚNÁ NAHRÁVKA FOK Zdeněk Lukáš: Concerto grosso III. pro šest sólových houslí a komorní orchestr op. 129

 

HUDBA JE HRA

20. 5. 2020 v 18:15
hosté: Karolína Řepová, Jan Kučera
​hudba: Jan Kučera

BONUS – ZVEŘEJNĚNÁ NAHRÁVKA FOK Modest Petrovič Musorgskij: Obrázky z výstavy

 

PRVNÍ HRÁČI​

27. 5. 2020 v 18:15
hosté: Petr Hernych, Jiří Novotný, Marek Zvolánek
hudba: Hiroko Takahashi, Adéla Vondráčková

 

HUDBA A JEJÍ SESTRY

3. 6. 2020 v 18:15
hosté: Robert TamchynaMonika Švec Sybolová
hudba: Jakub MarekKristina Marková Stepasjuková

 

FOK NENÍ JEN KLASIKA​

10. 6. 2020 v 18:15
hosté: Daniela Valtová Kosinová, Svatopluk Čech, Vladan Malinjak
hudba: Věra Binarová, Daniela Valtová Kosinová

 

POLÍBENI MÚZAMI

17. 6. 2020 v 18:15
hosté: Ondřej Brousek, Jan Cina
hudba: Junko Honda, Lubor Krása

 

FOK – AMBASADOR PRAHY​

24. 6. 2020 v 18:15
hosté: Pavla Gomba, Jan Bondy, Daniel Sobotka​
hudba: Monika Fürbach Boušková, Petra Hoďánková, Václav Fürbach, Jan Hoďánek, Štěpán Rímský

 

HUDBOU SPOJENI

4. 11. 2020 v 18:15
hosté a hudba: Ivan Ženatý a Martin Kasík

BONUS – ZVEŘEJNĚNÁ NAHRÁVKA FOK Ludwig van Beethoven: Klavírní koncert č. 3 c moll

 

BOHUSLAV MARTINŮ A DALŠÍ​

11. 11. 2020 v 18:15
hosté: Tomáš Brauner a Luboš Hucek
hudba: Luboš Hucek

BONUS – ZVEŘEJNĚNÁ NAHRÁVKA FOK Bohuslav Martinů: Symfonie č. 1

 

SAMETOVÝ FOK​

18. 11. 2020 v 18:15
hosté: Hana Müllerová a Jiří Zajíc
hudba: Hana Müllerová a Jurij Likin

BONUS – ZVEŘEJNĚNÁ NAHRÁVKA FOK Gustav Mahler: Adagio ze Symfonie č. 10

 

BEETHOVEN 250​​

25. 11. 2020 v 18:15
Host a hudba: Jan Bartoš

BONUS – ZVEŘEJNĚNÁ NAHRÁVKA FOK Ludwig van Beethoven: Symfonie č. 2

 

VARHANY, VARHANÍCI A VARHANÁŘI

2. 12. 2020 v 18:15
Hosté: Jaroslav Tůma, Marek Vorlíček 
Hudba: Jaroslav Tůma

BONUS – ZVEŘEJNĚNÁ NAHRÁVKA FOK Camille Saint-Saëns: Symfonie č. 3 c moll „Varhanní“ 

 

BAROKO V HLAVNÍ ROLI

9. 12. 2020 v 18:15
Hosté: Br. Martin Richard Macek OH, Richard Biegel, Jan Wolf 
Hudba: Liběna Séquardtová a Daniela Valtová Kosinová

BONUS – ZVEŘEJNĚNÁ NAHRÁVKA FOK Johann Nepomuk Hummel: Adagio, thema a variace pro hoboj a orchestr

 

KOUZELNÁ RYBOVKA

16. 12. 2020 v 18:15
hosté: Matěj Forman a Zdeněk Klauda

 

RODINNÉ VÁNOČNÍ MUZICÍROVÁNÍ

23. 12. 2020 v 18:15
hosté: Lenka Pospíšilová, Anna-Marie Lahodová, Amálka K. Třebická
hudba: Hudební klub FÍK

BONUS – ZVEŘEJNĚNÁ NAHRÁVKA FOK Antonín Dvořák: Symfonie č. 6