Obsah

Dárkový poukaz

Chcete udělat radost svým blízkým vstupenkou na koncert FOK a bojíte se, že nevyberete ten správný? Obdarujte je naším dárkovým poukazem! 

Dárkový poukaz na 200 Kč Platný 6 měsíců od data nákupu
Dárkový poukaz na 500 Kč Platný 6 měsíců od data nákupu
Dárkový poukaz na 1 200 Kč Platný 6 měsíců od data nákupu

Máte-li dárkový poukaz, jehož platnost končí 30. června 2021 a dříve, kontaktujte nás.

Majitele vstupenek a voucherů obdržených v rámci uplatnění Zlatého nebo Stříbrného balíčku budeme postupně kontaktovat. Pokud se Vám neozveme do konce května 2021, napište nám, prosím. Pravděpodobně na Vás nemáme žádný kontakt.

Pokud máte již voucher do Francouzské restaurace, prosím kontaktujte nás na tel.: 222 002 336 nebo pokladna@fok.cz. Restaurace je v současné době uzavřená. 

 

Jak zakoupit dárkový poukaz

Dárkové poukazy jsou nabízeny v nominálních hodnotách 200, 500 a 1 200,- Kč. Zakoupit je můžete v předprodejní pokladně Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK (platba hotově/kartou) nebo on-line (platba kartou).

Na nákup Dárkového poukazu nelze uplatnit žádnou slevu. Zakoupené Dárkové poukazy nevyměňujeme, ani nebereme zpět.

Dárkové poukazy nabízíme i pro firemní klientelu (firmy je pak mohou využít např. jako bonus pro vlastní zaměstnance, dárek pro obchodní partnery, výhry v různých soutěžích apod.). V tomto případě nás prosím kontaktujte na pokladna@fok.cz

Podmínky uplatnění

Dárkové poukazy lze použít k nákupu vstupenek v předprodejní pokladně Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK v Obecním domě nebo on-line na www.fok.cz. Dárkové poukazy nelze uplatnit na ostatních prodejních místech.

Dárkové poukazy je možné použít pouze jednorázově, a to k zaplacení vstupenek ve stejné nebo vyšší hodnotě poukazu. Jestliže je hodnota vstupenek vyšší než hodnota poukazu, rozdílnou hodnotu je nutné doplatit v hotovosti nebo kartou.

Platnost dárkového poukazu je uvedena přímo na každém poukazu. Platnost není možno prodloužit. Po jejím uplynutí poukaz nelze uplatnit a bez náhrady propadá.

Dárkový poukaz není směnitelný za peníze. Padělání Dárkových poukazů je trestné dle platných zákonů ČR.