Speciální nabídky

Speciální nabídky 

Využijte výhody našich speciálních nabídek!

 

Darek violoncello

DÁRKOVÉ POUKAZY

Chcete udělat radost svým blízkým vstupenkou na koncert FOK a bojíte se, že nevyberete ten správný? Obdarujte je naším dárkovým poukazem nejen na Vánoce! Poukazy v hodnotě 200, 400, 500 nebo 1 200 Kč zakoupíte v pokladně FOK v Obecním domě.

 

NA KONCERT SE CHODÍ S PŘÁTELI

Využijte koncert Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK k setkání s přáteli, klienty či zaměstnanci. Vaši návštěvu obohatíme o přípitek šampaňským, číši vína v jednom z luxusních salónků Obecního domu, raut či setkání s umělci a menu v jedné z restaurací v Obecním domě. Bonusy čerpáte již od deseti vstupenek. Pro menší společnost nabízíme samostatnou lóži s přípitkem.

Více informací zde.

setkání s obchodními partnery

 

 

parkováníVÝHODNÉ PARKOVÁNÍ V OD KOTVA

Návštěvníci koncertů Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK v Obecním domě mohou využít cenově zvýhodněného parkování v OD Kotva, které se nachází jen pár kroků od Obecního domu.

Cena: 60,- Kč za 3-hodinový parking v době od 19.00 do 22.00 hodin v den konání koncertu

Jak to funguje: Před výjezdem si vyzvednete na informacích v garážích slevový kupón, který uplatníte při platbě v automatu společně s parkovacím lístkem. Kupón bude návštěvníkům vydán po předložení platné vstupenky na koncert FOK pořádaný toho dne v Obecním domě.

Upozornění: Cena 60,- Kč se vztahuje pouze na parkování v den konání koncertu v uvedeném časovém rozmezí. V ostatních hodinách zaplatí návštěvník cenu dle platného ceníku Parkingu OD Kotva. Upozorňujeme návštěvníky, že kapacita parkoviště je omezena a v mimořádných případech se může stát, že vjezd na parkoviště nebude umožněn.

www.od-kotva.cz