Moje řada

MOJE ŘADA

Vytvořte si řadu dle vlastního výběru a získejte slevu 20%

 

 

Co je Moje řada?

Moje řada je alternativou k předplatnému pro zájemce, kteří si chtějí vytvořit vlastní „abonmá“. Vybírat lze ze všech koncertů kromě generálních zkoušek. Je tedy možné kombinovat orchestrální i komorní koncerty. Moje řada musí obsahovat minimálně 4 různé koncerty po minimálně jedné vstupence na každý z nich.  

 

Jak Moje řada funguje?

Pokud si vyberete 4 a více libovolných koncertů z nabídky FOK, automaticky získáte slevu 20 % na celý nákup. Cena se vypočítává z aktuálních cen vstupenek, které si v danou chvíli vyberete. Při dosažení minimálního počtu vstupenek pro sestavení Mojí řady (4 různé koncerty po minimálně jedné vstupence na každý z nich) vám bude započítána 20% sleva na celkovou částku.

 

Jak zakoupit Moji řadu?

Moji řadu zakoupíte buďto v pokladně FOK v Obecním domě nebo on-line na webu www.fok.cz. Při on-line nákupu nemusíte nikde zadávat, že si přejete uplatnit typ slevy Moje řada. Sleva se načte automaticky při dosažení nákupu minimálně 4 různých koncertů. U každé vstupenky se poté zobrazí už nová cena s poznámkou UPLATNĚNÁ SLEVA – MOJE ŘADA.

 

Lze Moji řadu kombinovat s jiným typem slevy?

Slevy na vstupenky se nedají slučovat. Chcete-li např. uplatnit seniorskou či studentskou slevu, nelze ji kombinovat s Mojí řadou. Veškeré slevy vyjma Mojí řady jsou poskytovány pouze v předprodejní pokladně FOK v Obecním domě na základě předložení dokladu.

 

Jak funguje Moje řada, pokud si vstupenky pouze rezervuji on-line?

Při rezervaci on-line minimálně čtyř různých koncertů se automaticky načte sleva Moje řada stejně jako při nákupu. Pokud však při vyzvednutí vstupenek preferujete uplatnit jiný typ slevy (seniorská, studentská, ZTP…), v pokladně FOK bude částka upravena dle Vašich požadavků a dle reálného nákupu.    

 

Mohu uplatnit Moji řadu i při nákupu Dárkových poukazů FOK?

Dárkové poukazy nemohou být součástí Mojí řady. Výhody Mojí řady lze uplatnit pouze na nákup koncertů. 

 

Máte-li další dotazy, kontaktujte prosím pokladnu FOK: tel. 222 002 336, e-mail pokladna@fok.cz.