ČLENOVÉ ORCHESTRU

 

Členové orchestru

Symfonický orchestr hl. m. Prahy má 114 vynikajících hráčů.

1. housle

Rita Čepurčenko, koncertní mistr

Jiří Hurník, koncertní mistr

Antonín Pergler, zástupce koncertního mistra

Pavel Šafařík, zástupce koncertního mistra

Adéla Vondráčková, zástupce koncertního mistra

Anna Anghelescu

Radim Šisler

Světlana Pechoušková

Petr Hlaváč

František Kosina

Filip Šilar

Matěj Vlk

Pavel Štecher

Martin Kameš

Blanka Fousková

Jan Mráček

Josef Riedlbauch

Maria Ericsson Vlach

Kateřina Penková

Monika Urbanová

 

2. housle

Miloš Havlík, vedoucí skupiny

Costin Anghelescu, zástupce vedoucího skupiny

Zdeněk Jiroušek, zástupce vedoucího skupiny

Marie Vaňková

Josef Bauer

Jan Nykrýn

Vlasta Beranová

Vladislava Hořovská

Vladimír Kučera

Hana Šimečková

Jiljí Teringer

Petr Typolt

Nila Fleissigová

Anna Vaňková

Marie Kosinová

Miluše Skoumalová

 

viola

Pavel Peřina, vedoucí skupiny

Tomáš Duda, zástupce vedoucího skupiny

Vladimír Bažant, zástupce vedoucího skupiny

Alan Melkus

Oldřich Smola ml.

Jan Nykrýn ml.

Zuzana Peřinová

Vladimír Zajačik

Jiří Zajíc

Milan Vladyka

Vladan Malinjak

Věra Binarová

Ludmila Topiarzová

 

violoncello

Miloš Jahoda, koncertní mistr

Jan Chuchro, zástupce koncertního mistra

Jaroslav Matějka, zástupce koncertního mistra

Richard Žemlička

Petr Malíšek

Věra Anýžová

Michaela Zelenková

Petra Malíšková

Roman Stehlík

Jan Halama

Václav Fleissig

 

kontrabas

Martin Zelenka, vedoucí skupiny

Michal Novák, zástupce vedoucího skupiny

Lukáš Verner, zástupce vedoucího skupiny

Jan Vokoun

David Fendrych

Vladimír Malík

Václav Hoskovec

Marek Lustig

Jan Buble

 

 

 

 

 

 

 

flétna

Hana Brožová, vedoucí skupiny

Simona Pingitzer, zástupce vedoucího skupiny

Jiří Skuhra

Martin Klimánek

Petra Hoďánková (pikola)

 

hoboj

Liběna Séquardtová, vedoucí skupiny, koncertní mistr dechové harmonie

Jurij Likin, zástupce vedoucího skupiny

Radim Kocina

Jan Hoďánek (anglický roh)

Monika Boušková (anglický roh)

 

klarinet

Jaroslav Marek, vedoucí skupiny

Vlastimil Mareš, zástupce vedoucího skupiny

Miroslav Plechatý (es klarinet, basklarinet)

Jan Mach (basklarinet)

Zbyněk Cícha (basklarinet)

 

fagot

Svatopluk Čech, vedoucí skupiny

Luboš Hucek, zástupce vedoucího skupiny

Václav Fürbach

Jaroslav Jedlička (kontrafagot)

Petr Němeček (kontrafagot)

 

lesní roh

Zuzana Rzounková, zástupce vedoucího skupiny

František Langweil

Petr Hernych, vedoucí skupiny

Tomáš Kirschner

Petr Chomoucký

Martin Sokol

Eva Krajhanzlová

 

trubka

Marek Zvolánek, zástupce vedoucího skupiny

Marek Vajo

Jan Fišer, vedoucí skupiny

Josef Řezníček

Milan Bašta

 

pozoun

Jiří Novotný, vedoucí skupiny, zástupce koncertního mistra dechové harmonie

Kurt Neubauer

Václav Ferebauer, zástupce vedoucího skupiny

Stanislav Penk

Antonín Keller

 

tuba

Miroslav Husák

 

bicí nástroje

Lubor Krása, vedoucí skupiny

Svatopluk Čech ml., zástupce vedoucího skupiny

Martin Kopřiva

David Řehoř

Junko Honda

 

harfa

Hana Müllerová

neobsazeno

 

klávesové nástroje

Daniela Valtová Kosinová

 

kustodi orchestru

Josef Císař

Vít Kindl

Peter Marček

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 orchestr - smycce TIS_4987

 

orchestr - smyčce TIS_1017

 

orchestr - basy TIS_0536

  

orchestr - dechy TIS_4995

  orchestr - dechy TIS_1102

  

orchestr - dechy TIS_2353

  

orchestr - dechy TIS_2586

  

orchestr - bicí TIS_1019