ČLENOVÉ ORCHESTRU

Členové orchestru

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK má 113 vynikajících hráčů.

1. housle

Rita Čepurčenko

koncertní mistr

Jiří Hurník

koncertní mistr

Hiroko Takahashi

zástupce koncertního mistra

Pavel Šafařík

zástupce koncertního mistra

Adéla Vondráčková

zástupce koncertního mistra

Kateřina Penková

Radim Šisler

Světlana Pechoušková

Petr Hlaváč

František Kosina

Filip Šilar

Matěj Vlk

Pavel Štecher

Martin Kameš

Blanka Fousková

Jan Mráček

Josef Riedlbauch

Maria Ericsson Vlach

Anna Anghelescu

Monika Urbanová

 

2. housle

Jakub Marek

vedoucí skupiny

Costin Anghelescu

zástupce vedoucího skupiny

Zdeněk Jiroušek

zástupce vedoucího skupiny

Miloš Havlík

Josef Bauer

Vlasta Beranová

Nila Fleissigová

Vladislava Hořovská

Vladimír Kučera

Miluše Skoumalová

Hana Šimečková

Jiljí Teringer

Petr Typolt

Anna Vaňková

Marie Vaňková

Marie Kosinová

 

viola

Pavel Peřina

vedoucí skupiny

Tomáš Duda

zástupce vedoucího skupiny

Vladimír Bažant

zástupce vedoucího skupiny

Alan Melkus

Oldřich Smola

Jan Nykrýn

Zuzana Peřinová

Věra Binarová

Vladan Malinjak

Vladimír Zajačik

Ondřej Martinovský

Tomáš Krejbich

Ludmila Topiarzová

 

violoncello

Miloš Jahoda

koncertní mistr

Jan Chuchro

zástupce koncertního mistra

Jaroslav Matějka

zástupce koncertního mistra

Richard Žemlička

Petr Malíšek

Věra Anýžová

Michaela Zelenková

Petra Malíšková

Roman Stehlík

Jan Halama

Václav Fleissig

 

kontrabas

Martin Zelenka

vedoucí skupiny

Michal Novák

zástupce vedoucího skupiny

Lukáš Verner

zástupce vedoucího skupiny

Vojtěch Marada

Jan Buble

Marek Lustig

Václav Hoskovec

Jan Vokoun

David Fendrych

Ondřej Landa

flétna

Hana Brožová

vedoucí skupiny

Simona Pingitzer

Jiří Skuhra

zástupce vedoucího skupiny

Martin Klimánek

Petra Hoďánková (pikola)

 

hoboj

Liběna Séquardtová

vedoucí skupiny,

koncertní mistr dechové harmonie

Jurij Likin

zástupce vedoucího skupiny

Radim Kocina

Jan Hoďánek

(anglický roh)

Monika Boušková

(anglický roh)

 

klarinet

Vlastimil Mareš

zástupce vedoucího skupiny

Jan Mach

Jaroslav Marek

vedoucí skupiny

(es klarinet)

Miroslav Plechatý

(es klarinet, basklarinet)

Zbyněk Cícha

(basklarinet)

 

fagot

Luboš Hucek

vedoucí skupiny

Václav Fürbach

zástupce vedoucího skupiny

Štěpán Rímský

Jaroslav Jedlička

(kontrafagot)

Petr Němeček

(kontrafagot)

 

lesní roh

Zuzana Rzounková

zástupce vedoucího skupiny

Martin Sokol

Petr Hernych

vedoucí skupiny

Tomáš Kirschner

Petr Chomoucký

Eva Krajhanzlová

neobsazeno

 

trubka

Marek Zvolánek

vedoucí skupiny

Marek Vajo

zástupce vedoucího skupiny

Dávid Pollák

Lubomír Kovařík

neobsazeno

 

pozoun

Jiří Novotný

vedoucí skupiny,

zástupce koncertního mistra

dechové harmonie

Kurt Neubauer

Václav Ferebauer

zástupce vedoucího skupiny

Stanislav Penk

Tomáš Bialko

 

tuba

Petr Salajka

 

bicí nástroje

Lubor Krása

vedoucí skupiny

Svatopluk Čech

zástupce vedoucího skupiny

Martin Kopřiva

David Řehoř

Junko Honda

 

harfa

Hana Müllerová

 

klávesové nástroje

Daniela Valtová Kosinová

 

kustodi orchestru

Pavel Beníšek

Ondřej Scholtz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 orchestr - smycce TIS_4987

 

orchestr - smyčce TIS_1017

 

orchestr - basy TIS_0536

orchestr - dechy TIS_4995

  orchestr - dechy TIS_1102

orchestr - dechy TIS_2353

orchestr - dechy TIS_2586

orchestr - bicí TIS_1019